Dijital Mill |  S.S.S.

Hizmetlerimiz Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

  • Site İçi ve Site Dışı olmak üzere 2 farklı SEO çeşiti bulunmaktadır.
  • Site İçi SEO Hizmeti sitenizde varolan mevcut sayfalarınızın SEO açısından optimasyonunu kapsar. Eğer sitenize sürekli sayfa ve makale eklenmiyor ise 7 Gün ile 10 Gün arasında bu hizmet tamamlanır. Eğer Sürekli makale ve sayfa ekleme varsa süre buna göre değişkenlik gösterebilir.
  • Site Dışı SEO Hizmeti ise ise detaylı teknik bilgiler içeren uzun bir süreci kapsamaktadır. Genellikle Site Dışı SEO Hizmeti 1 ila 6 ay arasında bir süreci kapsamaktadır.

Arama Motoru Reklamcılığı anlamına gelmektedir. Arama Motorları üzerinde yer alan tüm sponsorlu reklamlar SEM Hizmetine dahildir. Burada önemli olan rakip analizi ve reklam bütçenizin oranıdır.

Sosyal medya yönetimi süreleri genellikle sizlerin satış, prestij gibi hedeflerine göre değişiklik göstermektedir Genellikle aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık şeklinde olmaktadır.

Genellikle kullanılan sosyal medya platformları: instagram, facebook, linkedin, youtube ‘dur. Twitter genellikle politik gündemi yüksek olduğu için tercih sebebi değildir.

  • Kreatif Grafik Tasarım,
  • Video Editörlüğü,
  • Reklam Kampanya Yönetimi,
  • Marka Yönetimi
  • 365 Gün Paylaşım Planı

    Yukarıda yer alan başlıca hizmetleri ve ihtiyaçlarınıza göre diğer hizmetleri sağlıyoruz.

Bu süre sınırı sizin ürünsel içerik yükleme oranınıza göre değişmektedir. E-Ticaret sitenizi genellikle 5-10 gün içerisinde kurulumu tamamlıyoruz ancak ürün yükleme işlemi isterseniz süre 1 aya kadar çıkmaktadır.

Web Site Kurulumu, E-Ticaret Kurulumu, Yazılım ve Kurumsal Eğitimler gibi hizmetlerimizi yasal suç unsuru olmayan tüm sektör ve kişilere il ve ülke farketmeksizin vermekteyiz.

Ancak Dijital Pazarlama, Reklam Yönetimi ve Sosyal Medya yönetimi gibi hizmetlerimizi sektörel anlaşma sınırı uyguluyoruz. Aynı ilçede 2’den fazla aynı sektörde bulunan kişi ve kurumlara hizmet vermiyoruz.

Kurumsal veya kişisel ihtiyaçlarınıza göre WordPress başta olmak üzere özel şablonlu sistemler veya ücretli e-ticaret platformları kuruyoruz. Ödeme yönetimi olarak Türkiye’de en çok tercih edilen İyzcio, Paynet, Paytr, Param gibi sistemleri kullanıyoruz.

Sayfa sayısına ve içerik isteğinize göre değişiklik göstermekle birlikte 3 ila 15 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Evet! Havale, EFT ve Kredi Kartı ile online ödeme şeklinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli ödeme isterseniz banka komisyon oranları geçerli olacaktır.

Evet! Tüm işlemlerimiz için ürün tesliminden 1 hafta sonra tarafınıza fatura kesimi gerçekleştiriyoruz.