Google SEO Hizmeti

Dijital Mill’in kaliteli SEO çalışmaları ile markanızı kısa sürede Google’da ilk sayfalara çıkartın.

Dijital Mill – Dijital Pazarlama Odaklı Yeni Nesil Reklam Ajansı

Seo Hizmeti Neden Önemlidir ?

Geleceği takip edenler tüm sektörlerin dijital dünyaya kaydığını ve dijitalleşen bir dünya içerisinde yaşadığımızı bilenlerdir. Günümüzde internet büyük bir kullanıcı hacmine ulaştı ve tüm sektörler arasında fiziksel dünyadan daha çok dijital dünyada rekabet arttı ve giderek artmaktadır. Artık 7’den 70’e herkes dijital dünyayı kullanıyor, paylaşımda bulunuyor, alış-veriş yapıyor ve kendi varlığını ortaya koyuyor.

Tüm bunların ışığında markanız için Seo hizmeti ile Google’da üst sıralarda çıkmak artık zorunlu bir hal almıştır. Elbette kaliteli bir seo hizmeti almazsanız veya adwors yani ücretli reklamlar yapmazsanız, kullanıcıların bu kadar büyük bir mecra’da sizi bulmaları çok ama çok zordur. İşte bu noktada Dijital Mill olarak sizlerin yanındayız.

Google aramalarında organik olarak yükselin ve hep üst sıralarda kalın..

SEM Hizmeti

Dijital Mill’in kaliteli SEM çalışmaları ile markanızı kısa sürede “sponsorlu reklamlar ile” Google’da ilk sayfalara çıkartın.

Dijital Mill – Dijital Pazarlama Odaklı Yeni Nesil Reklam Ajansı

SEO dışında SEM’de dijital dünyada ön plana çıkmaktadır. SEM Hizmeti arama motorları için pazarlama-reklam faaliyetlerini içeren bir hizmettir. Genelde rekabetin yüksek veya çok yüksek olduğu sektörlerde rakiplerinizin önüne geçmek için tercih edilir.

SEO Hizmeti SEM ile desteklendiğinde sektörünüzde Google’da ilk sayfanın en üstünde yer almamanız içten bile değildir.

SEO ile SEM Çalışmalarımızda Nasıl İlerliyoruz?

Dijital Dünya’da bir websitesi veya blogunuz ile varlığınızı oluşturduktan sonra “Arama Motorları” sitenize gelir ve sitenizi incelelerler. Sitenizde ne kadar çok orjinal ve etkileşim sağayan içeriğiniz varsa o kadar üst sıralarda olursunuz. Milyonlarca site olduğunu düşünürseniz oyunu kurallarına göre oynamak için Dijital Mill ile iletişime geçiniz..

Çalışmalarımızda Nasıl İlerliyoruz?

Sitenizi baştan sona analiz ederek tüm ihtiyaçlarını belirliyor, rakiplerinizi analiz ediyor ve dijital varlığınızı raporlar ile ortaya koyuyoruz.

SEO ve SEM her ne kadar farklı dijital olaylar olarak gözükte de birbirlerini desteklemeleri her zaman sizi bir adım öne çıkaracaktır. İyi bir SEO çalışması sonucunda sitenizi organik olarak Google’da ilk sayfaya çıkarıyor ve SEM ile ücretli reklamlarla bunu destekliyoruz. Burada en önemli konu SEO’nun en iyi düzeye çıkmasıdır. SEO ne kadar iyi ise SEM’e yapacağınız reklam harcamaları o denli düşük maliyetli olacaktır.

SEO ve SEM uzmanlık gerektiren teknik bir konudur. Bu nedenle piyasa da birçok acemi kişi ve kurum dijital pazarlama ajansı adı altında veya serbest olarak bu hizmeti vermektedir. Bu yüzden işletmeler bu alanda hizmet alırken ayrıca dikkatli olmalıdır. Dijital Mill olarak düzenli raporlama ve fiziki sonuçlarla sizlerle çalışmak için bekliyoruz.

Bizde SEO Fiyatları Ne Kadar?

Diğer firma ve kurumların aksine listelerin altına sabit bir fiyat yazarak SEO paketleri satmıyoruz. İhtiyacınız ile bulunduğunuz alanın rekabetine göre fiyatlandırıyoruz. Her işletme ve markanın farklı ihtiyaç ve hedefleri olduğunu bildiğimiz için fiyatlandırmalarımızı işe özel çıkarıyoruz.

Ayrıca sektörel anlaşma sınırı yaparak aynı sektörde birden fazla müşteri ile çalışmıyoruz.

DİJİTAL MİLL

BİZİMLE FARKLI BİR YOL DENEYİN!

Sizinle Tanışmak İçin Sabırsızlanıyoruz..

İLETİŞİME GEÇİN!