Dijital Fikirler İçin Buradayız

d

Dijitalmill Firması Uğur Çakır tarafından 2020 Yılında Konya’da kurulmuştur ve Türkiye’nin tüm kesimlerine çeşitli işler yapmaktadır.

Günümüzde değişen teknoloji ve alışkanlıklar ile firmaların yeni müşterilerine ulaşmalarının en iyi yolu web sitesi ve dijital reklamdır. Dijital Mill olarak Türkiye’ de her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, sektörlerinde kurumsallaşmak, farklı pazarlara girmek veya dijital dünyada kendilerine yer edinip büyümek ve daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen tüm firmaların beklentilerini analiz ederek işletmelerin dijital pazarlama alanında tüm ihtiyaçlarına hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Dijital Mill olarak müşteri odaklı yaklaşımımızla hizmet potansiyelimizi maksimum seviyeye çıkartmayı ve müşterilerimize çok yönlü bir dijital vatandaşlık ve dijital işletme deneyimi yaşatmayı amaçlamaktayız.

“BAZEN EN KARMAŞIK GÖRÜNENLER EN BASİT ŞEYLERDİR. BENİM İŞİM DİJİTAL DÜNYADA BİLGİYİ AZAT EDEREK İNSANLARIN YAPMAYA CESARET EDEMEYECEKLERİNİ ORTAYA ÇIKARMAKTADIR.”

EKİBİMİZ

Yenilikleri ve Geleceği Takip Eden Bir Ekiple Dijital Dünya’da Markanıza Değer Katıyoruz!

Uğur ÇAKIR
Uğur ÇAKIRCEO&Dijital Pazarlama Uzm.
Şirketimizin kurucusu ve dijital pazarlama alanında uzmandır.
Hülya Özmar
Hülya ÖzmarHalkla İlişkiler Uzmanı
Marka ve Patent Yönetimi konusunda uzmandır.
A. Can Sancar
A. Can SancarSEO & Grafik Tasarım Uzm.
Orjinal ve yaratıcı içerikleri ile grafik tasarım ve SEO alanında uzmandır.

Markanıza Dijital Değer Katıyoruz!

Ne Yapıyoruz?
“Farklı Beklentilere Dijital Fikirler” mottosu ile yola çıkan firmamız Dijital Pazarlama, Web Tasarım, Yazılım, E-Ticaret, Dijital Danışmanlık, SEO Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamları alanında hizmet vermektedir.

Bizimle İletişime Geçin!

Are you Dedicated, Hardworking, and Fun? Join Us!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

BİZİMLE FARKLI BİR YOL DENEYİN!

Marka/İşletmenize Özel Dijital Çözümler ve Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz..

İletişim Formu